wytworny salon w luksusowym apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Luksusowy apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 3 800 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 53 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien, 3 pokoje oraz niedawny rok budowy 2014. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na VI piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o dziesięciu kondygnacjach.

Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może nobilitującą lokalizacją na terenie prestiżowego, zamkniętego osiedla. Cena ekskluzywnego apartamentu na wynajem zawiera opłatę za garaż. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia jest kompletnie wyposażone i umeblowane:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialni
– łazienki
– wc
– balkon.

Zapraszam serdecznie na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12494)

Kontakt:
e-mail: k.kijko@wgn.pl