przestronny pokój gościnny w luksusowym apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Luksusowy apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2 700 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 50 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien, 2 pokoje oraz niedawny rok budowy 2018. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na II piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 4 kondygnacjach.

Luksusowy apartament do wynajęcia imponuje w pierwszej kolejności swoją nobilitującą lokalizacją w centrum miasta i przepięknym balkonem. Blisko stąd do słynnych Wałów Chrobrego, centr handlowych etc. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka z wc
– przedpokój
– balkon.
Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu zostało zaaranżowane, umeblowane oraz wyposażone przez profesjonalnego projektanta w najwyższym standardzie. Prestiżu ofercie dodaje obecność w budynku usług concierge’a. Osoby zmotoryzowane mają możliwość wynajęcia miejsca postojowego za dodatkową opłatą 300 zł/m-c. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12582)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl