imponujące rozmachem wnętrze luksusowego apartamentu nad do wynajmu Szczecin (okolice)

Apartament do wynajmu Szczecin (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną a także położeniem na bezpiecznym drugim piętrze w trzykondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z czterech pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może dużą powierzchnią 92 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na wynajem to: 2,5 tys. złotych miesięcznie. Nowi najmujący mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca nowoczesną aranżacją, częściowym umeblowaniem i odremontowanymi wnętrzami. Właściciele aut zwrócą na pewno uwagę na przynależny garaż. Dużym udogodnieniem jest praktyczna i funkcjonalna piwnica. Ekskluzywny apartament do wynajmu składa się z dwóch kondygnacji:
KONDYGNACJA 1: sypialnia + łazienka + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny
KONDYGNACJA 2: łazienka + pokój-sypialnia dziecka + otwarta przestrzeń do pracy.

Luksusowy apartament na wynajem zachwyca również swoją znakomitą lokalizacją z szybkim dojazdem do centrum. Wokół cisza i spokój. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11930)

Kontakt:
e-mail: k.zgorzelski@wgn.pl