komfortowe wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem Szczecin (okolice)

Apartament do wynajmu Szczecin (okolice)

Luksusowy apartament do wynajęcia sprzedaży w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia nowym właścicielom wysoki poziom życia. Do najmocniejszych zalet tego luksusowego apartamentu na wynajem można zaliczyć: najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe, funkcjonalną powierzchnię 50 mkw. a także adekwatną do standardu cenę 1 600 złotych miesięcznie. Ponadto ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może najwyższym standardem, praktyczną aranżacją 2 pokoi oraz lokalizacją na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2008 roku. Nowi najmujący mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Luksusowy apartament do wynajmu dedykowany najbardziej wymagającym.

Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– pokój dzienny
– kuchnia
– jadalnia
– sypialnia
– łazienka z wc
– przedpokój
– balkon.
Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia kompletnie wyposażone i dodatkowo może być doposażone w inne meble. Przyszli najemcy będą mieli dodatkową możliwość wynajmu garażu pod budynkiem. Polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11821)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl