prestiżowy salon ze schodami na górny poziom w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Tczew (okolice)

Apartament do wynajmu Tczew (okolice)

Luksusowy apartament do wynajęcia w okolicach Tczewa (pomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią najwyższy standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Duża zaletą luksusowego apartamentu na wynajem jest także jego atrakcyjna cena 1 400 złotych miesięcznie, 3 pokoje, powierzchnia 60 m2 oraz położenie na I piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że luksusowy apartament do wynajmu mieści się w 2-kondygnacyjnym budynku.

Ekskluzywny apartament do wynajmu wraz z przynależnym miejscem postojowym. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na wynajem:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– pokój dla dzieci
– łazienka
– przedpokój.
Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest kompletnie umeblowane i wyposażone.

Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się ponadto doskonalą lokalizacją. To znakomita propozycja dla osób szukających ciszy i spokoju. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 800 zł. Zapraszam do obejrzenia tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 8527. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (087-2094)

Kontakt:
e-mail: tczew@wgn.pl