zaprojektowane w nowoczesnym designie wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem Wieluń

Apartament do wynajmu Wieluń

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Wieluniu (łódzkie). Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o pięciu kondygnacjach. Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym parterze. Luksusowy apartament do wynajęcia zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 2 tys. złotych miesięcznie oraz komfortową powierzchnię 65 m2.

Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu całkowicie wyposażone oraz umeblowane. Warto dodać, że do ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia przynależy piwnica. Pozostałe pokoje i pomieszczenia to:
– hol
– salon
– łazienka z wc
– aneks kuchenny
– pokój
– taras
–  garderoba
– sypialnia.

Luksusowy apartament na wynajem wyróżnia się niezwykle prestiżową lokalizacją na ogrodzonym i monitorowanym terenie. Nowi domownicy będą mogli korzystać z placu zabaw, siłowni oraz sauny (sucha i mokra). W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości  4 tys. zł. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1420)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl