komfortowy pokój dzienny w luksusowym apartamencie do wynajęcia Wieluń

Apartament do wynajmu Wieluń

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Wieluniu (łódzkie). Budynek oddany do użytku został w 2020 roku. Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną oraz położeniem na bezpiecznym drugim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z trzech pokoi i dedykowany jest do najbardziej wymagającym klientom, którzy szukają lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 58 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na wynajem to: 2,5 tys. złotych miesięcznie.

W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości  4 000 zł.

Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca swoją malowniczą lokalizacją w otoczeniu terenów zielonych. Nieopodal znajdziemy wiele miejsc zabaw dla dzieci, placówek handlowo-usługowych oraz szkół. Lokalizacja uchodzi za jedną z najbardziej prestiżowych w okolicy. Do ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia przynależy komórka lokatorska oraz indywidualne miejsca parkingowe: podziemne i naziemne. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: 2 balkony + przedpokój + łazienka z wc + aneks kuchenny + 2 sypialnie + pokój dzienny.

Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1433)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl