imponujące oświetlenie wnętrza luksusowego apartamentu na wynajem Wieluń

Apartament do wynajmu Wieluń

Ekskluzywny apartament na wynajem w Wieluniu (łódzkie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 38 metrów kwadratowych powierzchni i położony jest na II piętrze w budynku z 2020 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 1 800 zł/m-c, 2 pokoje oraz lokalizacja w 1-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Luksusowy apartament na wynajem gwarantuje nowym najemcom najwyższy stopień bezpieczeństwa, a także wysoki komfort i wygodę użytkowania. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyposażony jest w klimatyzację. Luksusowy apartament do wynajmu mieści się w elitarnej lokalizacji, w samym sercu miasta, na terenie ogrodzonego osiedla. Nieopodal znajdziemy rozległe tereny zielone, miejsca zabaw dla dzieci, placówki handlowo-usługowe oraz szkoły. Wnętrze oferowanego do wynajmu ekskluzywnego apartamentu kompletnie umeblowane oraz wyposażone:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka z wc
– przedpokój
– balkon.
Luksusowy apartament na wynajem łącznie z praktycznym pomieszczeniem komórki lokatorskiej oraz – co ucieszy osoby zmotoryzowane –opcją zakupu naziemnego bądź podziemnego miejsca postojowego (dodatkowo płatne). W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1501)

Kontakt:
e-mail: komercja@wgn.wielun.pl