widok z salonu na aneks kuchenny w luksusowym apartamencie na wynajem Wieluń

Apartament do wynajmu Wieluń

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Wieluniu (łódzkie). Budynek oddany do użytku został w 2019 roku. Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną a także położeniem na bezpiecznym, pierwszym piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z trzech pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 65 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na wynajem to: 2,2 tys. złotych miesięcznie. Nowi najmujący mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2,5 tys. zł.

Luksusowy apartament na wynajem mieści się w atrakcyjnej lokalizacji nieopodal bogatej infrastruktury: licznych placówek handlowo-usługowych, krytej pływalni, obiektów sportowych, liceum, szkoły, przedszkola oraz rozległych terenów zielonych. Dodatkowo najemcy tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia będą mogli bez skrupułów korzystać z placów zabaw dla dzieci, sali fitness, sauny suchej oraz mokrej. Dużym atutem luksusowego apartament do wynajmu jest przynależna, praktyczna piwnica oraz bogato umeblowane/wyposażone wnętrze: hol + pokój + sypialnia + salon + łazienka z wc + garderoba + aneks kuchenny.

Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1441)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl