wytworny salon w luksusowym apartamencie na wynajem Wrocław

Apartament do wynajmu Wrocław

Luksusowy apartament do wynajmu we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku wschód – zachód. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o siedmiu kondygnacjach. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, szóstym piętrze. Ekskluzywny apartament do wynajmu zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 2,9 tys. złotych miesięcznie a także wygodną powierzchnię 52,9 mkw.

Luksusowy apartament na wynajem zakwalifikowany został do prestiżowego programu „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Opłata ta przerzucana jest na właściciela. Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: aneks kuchenny + łazienka + pokój dzienny + balkon + sypialnia + przedpokój + garderoba. Właścicieli aut z pewnością zainteresują liczne miejsce parkingowe w garażu pod budynkiem. W poczet zalet luksusowego apartamentu do wynajmu warto z pewnością dodać również znakomitą lokalizację w otoczeniu lokali usługowych, banków, sklepów oraz wykwintnych restauracji. Luksusowy apartament do wynajęcia zapewnia nowym właścicielom ogromne poczucie wygody, a także bezpieczeństwa (klimatyzacja, całodobowa ochrona, monitoring).

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu olśniewają oryginalną i ciekawą aranżacją. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu na wynajem obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15518)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl