funkcjonalnie zaaranżowana kuchnia w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Wrocław

Apartament do wynajmu Wrocław

Luksusowy apartament na wynajem we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ – południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament do wynajmu nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 2 450 zł/m-c to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament do wynajęcia położony jest na parterze i liczy 62,8 metra kwadratowego powierzchni. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca eleganckim, komfortowym i stylowym wnętrzem (umeblowanie + wyposażenie w AGD). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: 2 sypialnie + przedpokój + balkon + salon + aneks kuchenny + łazienka. Dodatkowo przyszli najemcy mają dostęp do miejsca postojowego raz funkcjonalnej komórki lokatorskiej. Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem agentów WGN.

Ekskluzywny apartament do wynajmu przypadnie do gustu wielbicielom aktywnego wypoczynku ze względu na otaczające go ścieżki rowerowe. Wszyscy natomiast docenią pobliską bazę handlowo-usługowo-edukacyjną: przedszkola + szkoły + sklepy.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia na zasadzie tzw. „najmu okazjonalnego”. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15691)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl