zaprojektowane w nowoczesnym designie wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia Wrocław

Apartament do wynajmu Wrocław

Luksusowy apartament do wynajęcia we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Dzięki temu nowi lokatorzy mogą wprowadzić się niemal w każdej chwili bez potrzeby ponoszenia wydatków finansowych. Cena – 4 tys. złotych miesięcznie. Powierzchnia 84,5 metra kwadratowego. Wysoki parter. Dwa poziomy w czterokondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Luksusowy apartament na wynajem o funkcjonalnym rozkładzie z trzema pokojami. Rok budowy – 2004 . Ekskluzywny apartament do wynajmu gotowy do zamieszkania. Ekspozycja okien na południe.

Mocnym punktem luksusowego apartamentu do wynajęcia jest również jego doskonała lokalizacja w bezpiecznej, spokojnej i cichej okolicy. Blisko stąd do parku, Bielan, autostrady A4  oraz lotniska. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu jest wyposażone:
na PIERWSZYM poziomie znajdują się:
– balkon
– salon
– wc
– aneks kuchenny
na DRUGIM POZIOMIE znajdują się:
– łazienka z wc
– balkon
– 2 pokoje.

Dużym atutem jest również ogromny taras z widokiem za zieleń. Do luksusowego apartamentu na wynajem przynależy komórka lokatorska. W częściach wspólnych znajduje się zamykane pomieszczenie na wózki i rowery. Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresuje opcja wynajęcia garażu w cenie 220 zł/m-c. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-617)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl
tel. +48 71 313 54 02
tel. +48 570 570 202