eleganckie wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Bielsko-Biała

Apartament na sprzedaż Bielsko-Biała

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bielsku-Białej (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południowym. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o trzech kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład czterech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, drugim piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 1,19 mln złotych (7 933 zł/mkw.) a także olbrzymią powierzchnię 150 mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją doskonałą lokalizacją w pobliżu sklepów, szkół, przedszkoli etc. Osoby zmotoryzowane zainteresuje przynależny garaż. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z wyposażeniem. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: komórka + 3 sypialnie + wc + łazienka + balkon + kuchnia + salon + hol. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa wprost zapierającymi dech w piersiach widokami na góry.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tego luksusowego apartamentu. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku, włosku. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26312)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl