elegancki salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Bolesławiec

Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż to na pewno najwyższy standard, atrakcyjna cena 310 tysięcy złotych oraz duża powierzchnia 66,9 m2 w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie cztery pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: wygodne czwarte piętro, a także konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 4 634 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Kolejną zaletą luksusowego apartamentu na sprzedaż jest jego znakomita lokalizacja w pobliżu licznych sklepów, restauracji. aptek oraz przychodni lekarskiej. Okolica uchodzi za niebywale spokojną i cichą. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia nowym domownikom wysoki poziom życia (m.in. ogrzewanie podłogowe). Wnętrza luksusowego apartamentu na sprzedaż zaprojektowane zostały w nowoczesnym designie z powieszanymi sufitami.

Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje umeblowanie i wyposażenie kuchni. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy piwnica. Rodziny posiadające auto zainteresują z pewnością liczne miejsca parkingowe pod budynkiem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: wc + salon + łazienka + aneks kuchenny + 3 pokoje + balkon. Wyróżnia nas skuteczność profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup), skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na wizytę.

Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12230)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl