wytworny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Bolesławiec

Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 4 260 zł/m2 oraz położeniem na bezpiecznym czwartym piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z czterech pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego najwyższy poziom życia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 66,9 m2. Warto podkreślić, że wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to: 285 tys. złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż zawiera wyposażenie oraz umeblowanie kuchni. W poczet zalet ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży warto zaliczyć doskonałą lokalizację w pobliżu restauracji + przychodni zdrowia + licznych sklepów + aptek. To jedna z najbardziej poszukiwanych na rynku lokalizacji. Na osoby posiadające samochody czekają liczne miejsca parkingowe.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salon + wc + aneks kuchenny + łazienka + 3 sypialnie + balkon. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży zostały zaaranżowane w nowoczesnym stylu (np. podwieszane sufity). Praktycznym rozwiązaniem jest przynależna do ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż piwnica.

Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Wyróżnia nas skuteczność profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę –- 15194.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12257)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl