wytworne wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Bolesławiec

Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 972 zł/mkw. oraz funkcjonalnym rozkładem 3 pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na parterze, najlepiej w budynku 5-kondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 430 000 złotych. Wygodny metraż 72 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przepięknym tarasem i ogrodem. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią przynależny garaż. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wyjątkowo komfortowe, prestiżowe oraz eleganckie. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– pokój dzienny
– aneks kuchenny
– taras
– sypialnia
– pokój
– łazienka
– przedpokój.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska.

Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się nieopodal licznych sklepów, klubów fitness oraz targowiska miejskiego. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami droga mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.  Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa kompletnie bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12566)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl