komfortowe wnętrze pokoju dziennego w luksusowym apartamencie do sprzedaży Bolesławiec

Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 239 tys. złotych, dwa pokoje a także położenie na trzecim piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 44,8 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 5 335 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekspozycja okien na północ – południe – wschód.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może prestiżowym, słonecznym i eleganckim wnętrzem: sypialnia + kuchnia + salon + łazienka + przedpokój. Luksusowy apartament do sprzedaży wraz z piwnicą. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód z pewnością zainteresują liczne miejsca postojowe przy budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w pobliżu rozwiniętej infrastruktury, jak np.:
– hipermarkety znanych sieci
– sklepy
– apteki
– ośrodki zdrowia
– obiekty sportowe
– szkoły
– przedszkola.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z częściowym umeblowaniem. Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Luksusowy apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszam do kontaktu lub na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży w naszym biurze. Gwarantujemy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12502)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl