epatujące bogactwem i wytwornością wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Bolesławiec

Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 335 zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem dwóch pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na trzecim piętrze, najlepiej w budynku pięciokondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 239 tys. złotych. Wygodny metraż 44,8 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien na północ – południe – wschód a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Luksusowy apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z częściowym umeblowaniem. Duża zaletą tego oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest z pewnością jego komfortowa lokalizacja w otoczeniu kompletnej infrastruktury. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy:
– hipermarkety znanych sieci
– liczne sklepy
– apteki
– ośrodki zdrowia
– obiekty sportowe
– szkoły
– przedszkola.

Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód z pewnością zainteresują liczne miejsca postojowe przy budynku. Dla wszystkich przewidziano natomiast praktyczne pomieszczenia piwniczne. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– sypialnia
– łazienka
– kuchnia
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może prestiżowym, słonecznym i eleganckim wnętrzem. Zapraszam do kontaktu lub na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży w naszym biurze. Gwarantujemy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12502)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl