słoneczne i wytworne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Bolesławiec

Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 249 zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem 3 pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na IV piętrze, najlepiej w budynku 5-kondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 289 000 złotych. Wygodny metraż 68,02 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien na wschód – zachód najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją ładną loggią i znakomitą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu centrum. Nieopodal przedszkole, szkoła, obiekty sportowe, ośrodek zdrowia, apteka, sklepy osiedlowe i wielkopowierzchniowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salon + loggia + pokój + sypialnia + kuchnia + łazienka + przedpokój + loggia. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy komórka lokatorska. Rodziny posiadające samochody z pewnością docenią liczne miejsca parkingowe przy budynku.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z umeblowaniem oraz wyposażoną kuchnią. Warto dodać, że ekskluzywny apartament do sprzedaży wyposażony jest w łącze światłowodowego Internetu. Nie bez znaczenia jest także fakt, że istnieje również możliwość dokupienia rekreacyjnej działki w bliskiej odległości od budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do tych, którzy szukają wygody, komfortu, prestiżu oraz znakomitej lokalizacji.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN.  Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa kompletnie bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12771)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl