słoneczne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Bolesławiec

Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2016 roku o trzech kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, pierwszym piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 349 tys. złotych (7 271 zł/mkw.) a także komfortową powierzchnię 48 mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Funkcjonalnym rozwiązaniem jest z pewnością przynależna komórka lokatorska.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyposażony w oryginalne oświetlenie LED-owe. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: łazienka + korytarz + aneks kuchenny + sypialnia + balkon + salon. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto nobilitującą lokalizacją na zamkniętym terenie, blisko centrum. Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w eksploatacji, z własnym miejscem parkingowym i przepięknym balkonem.

Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12849)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl