imponujące wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Bolesławiec

Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 96 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 6 979 zł/m2. Budynek o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 670 tys. zł i przemyślanym rozkładem pięciu pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca znakomitą lokalizacją w pobliżu słynnej Starówki. Na wyciągnięcie ręki przychodnia zdrowia, przedszkole, sklepy, szkoła. Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest na pewno również obecność piwnicy.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z całkowitym wyposażeniem i umeblowaniem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się pod zakup inwestycyjny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w utrzymaniu. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest słoneczne, jasne i komfortowo urządzone z dbałością o każdy szczegół: 2 łazienki + salon + pokój + 2 sypialnie + 2 kuchnie + balkon + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się eleganckim, dwupoziomowym wnętrzem zaprojektowanym z wyczuciem wyrafinowanego gustu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w biurze. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę -15194.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13194)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl