elegancki salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Bolesławiec

Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 289 tys. zł i powierzchnia 68,02 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na czwartym piętrze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 4 249 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do tych, którzy szukają wygody, komfortu, prestiżu i korzystnej lokalizacji w pobliżu centrum. Na wyciągnięcie ręki przedszkole, szkoła, obiekty sportowe, ośrodek zdrowia, apteka, sklepy osiedlowe i wielkopowierzchniowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z opcją nabycia dodatkowo rekreacyjnej działki w bliskiej odległości od budynku. Warto dodać, że luksusowy apartament na sprzedaż wyposażony został w superszybkie łącze światłowodowego Internetu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z umeblowaniem + wyposażoną kuchnią. Rodziny posiadające samochody na pewno docenią liczne miejsca parkingowe przy budynku. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: loggia + łazienka + sypialnia + pokój dzienny + przedpokój + kuchnia + pokój.

Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12771)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl