przestronne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Bolesławiec

Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 80,1 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 4 482 zł/m2. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 359 tys. zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o dużym potencjale, gdyż doskonale nadaje się zakup inwestycyjny. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami ucieszą na pewno ogólnodostępne miejsce postojowe przy budynku.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym lokatorom poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyposażono w instalację ogrzewania podłogowego. dla amatorów nowoczesnych technologii jest instalacja światłowodowa. Praktycznym rozwiązaniem dla wszystkich okaże się z pewnością pomieszczenie piwniczne. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: 2 pokoje + łazienka + hol + garderoba + kuchnia + 2 sypialnie + pokój dzienny. Wielbiciele wypoczynku na świeżym powietrzu docenią ścieżki rowerowe i tereny zielone.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa także nobilitującą lokalizacją w centrum, blisko obiektów sportowych, restauracji, sklepów, ośrodków zdrowia, obiektów kultu religijnego, kina, szkoły, przedszkola i słynnej Starówki. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13301)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl