kameralny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Apartament na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 3-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 279 000 zł i powierzchnia 87 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na III piętrze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 3 207 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: pokój dzienny + kuchnia + pokój + sypialnia + łazienka + komunikacja + korytarz + garderoba + pomieszczenie z wanną z hydromasażem + kotłownia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki solidnym, antywłamaniowym drzwiom zewnętrznym. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją zieloną lokalizacją w otoczeniu terenów leśnych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się dla osób ceniących bliskość przyrody. Po sąsiedzku kompletna infrastruktura w postaci sklepów, poczty, szkół, ośrodków zdrowia. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do autostrad A4 i A18 oraz strefy ekonomicznej.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13190)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl