nowoczesny design salonu w luksusowym apartamencie do sprzedaży Chorwacja (Sovlje)

Apartament na sprzedaż Chorwacja (Sovlje)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Sovlje (Chorwacja). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 1 093 060 złotych a także duża powierzchnia 101,68 mkw. w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2019 roku. Wszystkie cztery pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, przemyślany parter oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 10 750 zł/mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się swoim ogromnym potencjałem. Doskonale nadaje się pod długoterminowy wynajem w systemie condo. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój
– loggia
– 2 tarasy
– pokój dzienny
– 2 sypialnie.
W częściach wspólnych znajdziemy:
– ogród
– siłownię
– basen.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wykończony „pod klucz” z rozprowadzoną klimatyzacją. Miłośnicy aktywnego wypoczynku docenią długie trasy spacerowo-rowerowe. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód zainteresuje z pewnością indywidualne miejsce parkingowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się już od pierwszego spojrzenia swoją malowniczą lokalizacją 200 metrów od morza, w samym sercu Chorwacji. Okolica uchodzi za niezwykle cichą. spokojną i – co najważniejsze – bezpieczną. Nieopodal zwiedzimy słynne miejsca:
– Chorwackie Parki Narodowe
– Park Przyrody Vransko Jezero.

WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-65)

Kontakt:
e-mail: d.skowron@wgn.pl