minimalistyczny wystrój salonu w luksusowym apartamencie do sprzedaży Chorwacja (Sovlje)

Apartament na sprzedaż Chorwacja (Sovlje)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Sovlje (Chorwacja). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 981 583 złotych,a także duża powierzchnia 91,31 mkw. w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2019 roku. Wszystkie cztery pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, przemyślany parter oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 10 750 zł/mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: aneks kuchenny + salon + 3 sypialnie + taras + przedpokój + łazienka. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy indywidualne miejsce parkingowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa znakomitą lokalizacją tylko 200 metrów od plaży. Ekskluzywny apartament do sprzedaży jest kompletnie wyposażony (pod klucz). Z okiem rozpościera się imponujący widok na morze. W częściach wspólnych najdziemy między innymi dwa baseny, siłownię, ogród. W najbliższej okolicy niska zabudowa, spokój i cisza.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu (klimatyzacja). Sprzyja temu tutejszy klimat zapewniający ponad 280 dni słońca w roku. Blisko znajdziemy Chorwackie Parki Narodowe, wiele tras rowerowych i pieszych. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może dużym potencjałem – perfekcyjnie nadaje się na długoterminowy wynajem w systemie condo (roczny czynsz na poziomie 7% w PLN 5% w EUR).

WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-56)

Kontakt:
e-mail: d.skowron@wgn.pl