widok od strony jadalni na wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Chorwacja

Apartament na sprzedaż Chorwacja

Luksusowy apartament na sprzedaż w Sovlje (Chorwacja). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 1 093 060 złotych, a także duża powierzchnia 101,68 mkw. w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2019 roku. Wszystkie cztery pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, przemyślany parter oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 10 750 zł/mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się już od pierwszego spojrzenia swoją malowniczą lokalizacją 200 metrów od morza, w samym sercu Chorwacji. Okolica uznawana jest za niezwykle bezpieczną, spokojną i cichą. W pobliżu znajdziemy słynne „Chorwackie Parki Narodowe”, a także „Park Przyrody Vransko Jezero”. Na amatorów aktywnego wypoczynku czekają piesze i rowerowe trasy. Właścicieli aut zainteresuje z pewnością indywidualne miejsce parkingowe.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wykończone jest w standardzie „pod klucz” z rozprowadzoną klimatyzacją. Co więcej, domownicy będą mogli bez skrępowania korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych:
– ogrodu
– siłowni
– basenów.
Rozkład pokoi a także pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: aneks kuchenny + łazienka + przedpokój + loggia + 2 tarasy + pokój dzienny + 2 sypialnie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się ponadto swoim ogromnym potencjałem, z opcją przeznaczenia go pod długoterminowy wynajem w systemie condo (roczny czynsz na poziomie 7% w PLN 5% w EUR). WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-65)

Kontakt:
e-mail: d.skowron@wgn.pl