nowoczesny aneks kuchenny i salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Costa Blanca, Orihuela Costa (Hiszpania)

Apartament na sprzedaż Costa Blanca, Orihuela Costa (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament w Hiszpanii (Costa Blanca, Orihuela Costa) za 171 tysięcy EUR do sprzedaży. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).  Luksusowy apartament na sprzedaży w cenie netto, do której należy doliczyć 10% VAT oraz 3% kosztów notarialnych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– 2 tarasy
– salon
– 2 łazienki
– kuchnia
– przedpokój
– 2 sypialnie.

Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedażEkskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na terenie osiedla z licznymi udogodnieniami, jak na przykład basen, obszary zieleni oraz liczne miejsca parkingowe. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że na wyciągnięcie ręki mamy nowoczesne centrum handlowe z markowymi sklepami, restauracjami, pubami, cukierniami oraz atrakcjami dla dzieci.

Atrakcyjna cena za metr kwadratowy przy tak wysokim standardzie wykończenia i zastosowaniu jedynie najlepszego gatunku materiałów to 10 813 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na I piętrze 3-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku pierwotnego oddany do użytku w 2018 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 68 metrów kwadratowych. Wystawa okien w kierunku południowym.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: odbiór z lotniska, prezentacje wybranych uprzednio ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-1984)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
tel. +48 883 377 590