po lewej salon, po prawej apartamentowiec, w którym znajduje się oferowany do sprzedaży luksusowy apartament Costa Blanca, Orihuela Costa (Hiszpania)

Apartament na sprzedaż Costa Blanca, Orihuela Costa (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Hiszpanii (Costa Blanca, Orihuela Costa). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 65 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6,3 tys. zł/m2. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 409 500 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się nie tylko na wakacyjny pobyt, ale i do całorocznego zamieszkania. Malownicza lokalizacja w doskonałym klimacie śródziemnomorskim to kolejna z zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Tutaj przez co najmniej 320 dni w roku świeci słońce, a temperatury zazwyczaj przekraczają 19 st. C.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: łazienka + kuchnia + 2 sypialnie + salon. Przyszli domownicy będą mogli bez skrępowania korzystać ze znajdującego się w częściach wspólnych basenu. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży są wyposażone w sprzęt AGD, umeblowane i odremontowane. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta – prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Mamy dostęp do setek ofert luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. Pomagamy klientom znaleźć ekskluzywnych apartamentów spełniający ich najwyższe wymagania. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7934)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl