kameralny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Costa Blanca, Orihuela Costa (Hiszpania)

Apartament na sprzedaż Costa Blanca, Orihuela Costa (Hiszpania)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Hiszpanii (Costa Blanca, Orihuela Costa). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku wschodnim. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o trzech kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, drugim piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 409 500 złotych (6 300 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 65 mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się również do całorocznego zamieszkania, a nie tylko wakacyjny wyjazd. Malownicza lokalizacja w doskonałym klimacie śródziemnomorskim to kolejny z atutów tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Tutaj przez co najmniej 320 dni w roku świeci słońce, a temperatury zazwyczaj przekraczają 19 st. C.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: 2 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny + łazienka. Przyszli domownicy będą mogli korzystać ze znajdującego się w częściach wspólnych basenu. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są odremontowane, umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta – prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Mamy dostęp do setek ofert ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. Pomagamy klientom znaleźć luksusowych apartamentów spełniający ich najwyższe wymagania. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7934)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl