komfortowy salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Częstochowa

Apartament na sprzedaż Częstochowa

Ekskluzywny apartament w Częstochowie (śląskie) za 499 tysięcy złotych do sprzedaży. Cztery pokoje. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 4 845 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze i drugim piętrze pięciokondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to 103 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament na sprzedaż gotowy do wprowadzenia się nowych domowników.

Atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury, to jest szkoły, licznych sklepów, placów zabaw, parkingu, centrum handlowego, całodobowego marketu, apteki, przychodni zdrowia, poczty etc. otwiera długą listę zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Kolejne atuty to na pewno najwyższy standard wykończenia wnętrza oraz najlepszej klasy użyte materiały.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z dwóch lokali w tym samym budynku. Cena uwzględnia już zabudowę kuchenną oraz sprzęt AGD. Warto podkreślić, że do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy ogromny taras, wypielęgnowany ogród, a także piwnica oraz garaż. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7706)

Kontakt:
e-mail: m.dunal@wgn.pl
tel. +48 883 377 573