wytworny salon z kolumnami w luksusowym apartamencie do sprzedaży Częstochowa

Apartament na sprzedaż Częstochowa

Luksusowy apartament na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Budynek oddany do użytku został w 2006 roku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 6 771 zł/m2 oraz położeniem na bezpiecznym parterze w pięciokondygnacyjnym budynku. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z czterech pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z ekspozycją okien w kierunku południowy zachód gwarantującego najwyższy poziom życia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 96 m2. Warto podkreślić, że wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to: 650 tys. złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim eleganckim, przestronnym i słonecznym wnętrzem. Warto dodać, że wnętrze jest częściowo umeblowane (meble kuchenne + wyspa wraz ze sprzętem + szafy w zabudowie). Reszta umeblowania pozostaje do uzgodnienia z dotychczasowym właścicielem. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wraz z piwnicą.

Ekskluzywny apartament na sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto dodać również elitarną lokalizację oraz wygodny rozkład pomieszczeń:
– pralnia
– salon
– łazienka z wc
– kuchnia
– garderoba
– balkon
– 3 sypialnie.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom niebywale wysoki komfort życia (np. ogrzewanie podłogowe). Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartament do sprzedaży. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8192)

Kontakt:
e-mail: a.luszcz@wgn.pl