nowoczesna aranżacja wnętrza luksusowego apartamentu do sprzedaży Częstochowa

Apartament na sprzedaż Częstochowa

Luksusowy apartament na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Budynek oddany do użytku został w 2020 roku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 7 038 zł/m2 oraz położeniem na bezpiecznym czwartym piętrze w siedmiokondygnacyjnym budynku. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z dwóch pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien w kierunku wschodnim gwarantującego najwyższy poziom życia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 57 m2. Warto podkreślić, że wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to: 401 145 złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Luksusowy apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.  Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się niezwykłą lokalizacją nieopodal wielu sklepów, centrum handlowego, restauracji, przychodni zdrowia, kawiarni, szkół i przedszkoli. Wokół znajdziemy rozległe tereny rekreacyjne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z:
– komórką lokatorską
– miejscem w hali garażowej (dodatkowo płatne 30 000 zł brutto).

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: balkon + pokój dzienny + przedpokój + aneks kuchenny + łazienka  + sypialnia. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim prestiżowym, słonecznym i eleganckim wnętrzem, a także aranżacją wnętrza zgodną ze współczesnymi trendami. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku. Zapraszamy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8280)

Kontakt:
e-mail: t.badura@wgn.pl