nowoczesny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Częstochowa

Apartament na sprzedaż Częstochowa

Luksusowy apartament na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią najwyższy standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Duża zaletą luksusowego apartamentu na sprzedaż jest także jego okazyjna cena 299 000 złotych, 2 pokoje oraz położenie na III piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży o powierzchni 56 m2 wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 5 339 zł/m2. Warto podkreślić, że luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekspozycja okien na południowy zachód.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim nowoczesnym, słonecznym wnętrzem o funkcjonalnym, rozkładzie:
– salon
– kuchnia
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój
– loggia.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży są odremontowane i kompletnie urządzone.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, nieopodal wielu sklepów, przychodni zdrowia, punktów usługowych, szkoły i przedszkola. Wokół rozciągają się malownicze tereny zielone. Ekskluzywny apartament do sprzedaży posiada czystą księgę wieczystą. Serdecznie zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8277)

Kontakt:
e-mail: t.badura@wgn.pl