po lewej salon, po prawej kuchnia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Częstochowa

Apartament na sprzedaż Częstochowa

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 020 zł/mkw. oraz funkcjonalnym rozkładem trzech pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na pierwszym piętrze, najlepiej w budynku czterokondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 590 tys. złotych. Wygodny metraż 98 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien na wschód oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim nowoczesnym wnętrzem z oryginalnym oświetleniem LED-owym. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż kompletnie wyposażone i umeblowany, po kapitalnym remoncie:
– balkon
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– 2 sypialnie
– pokój dzienny.
W trakcie prac remontowych wymieniono np. wszystkie instalacje.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może najbardziej prestiżową lokalizacją w samym sercu miasta. Ekskluzywny apartament do sprzedaż jest jednym z wielu  luksusowych apartamentów, jakie posiadamy. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7980)

Kontakt:
e-mail: s.badora@wgn.pl