po lewej salon, po prawej jadalnia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Częstochowa

Apartament na sprzedaż Częstochowa

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 230 tys. złotych, dwa pokoje a także położenie na parterze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 47 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 4 894 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekspozycja okien na południowy zachód.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim eleganckim, komfortowym i wyremontowanym wnętrzem. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na sprzedaż luksusowym apartamencie są wyposażone: salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka + przedpokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może imponującą lokalizacją w pobliżu szkół, przedszkoli i sklepów.

Zapraszam na prezentację i zachęcam do zakupu tego luksusowego apartamentu. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8354)

Kontakt:
e-mail: t.badura@wgn.pl