elegancki pokój gościnny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Budynek oddany do użytku został w 1968 roku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 6 308 zł/m2 oraz położeniem na bezpiecznym, pierwszym piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z trzech pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego najwyższy poziom życia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 50,25 m2. Warto podkreślić, że wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to: 317 tys. złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: przedpokój + pokój dzienny + łazienka z wc + 2 sypialnie + kuchnia. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym lokatorom duże poczucie bezpieczeństwa (domofon) i komfortu. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszą miejsca parkingowe za szlabanem.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu kompletnej infrastruktury handlowo-usługowej, w centrum miasta. Na wyciągnięcie ręki:
– park
– stacja paliw
– apteka
– bar
– pasaż handlowy
– market słynnej sieci
– sklepy
– pływalnia
– lodowisko
– plac zabaw dla dzieci
– szkoła podstawowa
– przedszkole.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są po kapitalnym remoncie. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy piwnica o powierzchni 2, 87 mkw. Przy zakupie ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży należy uwzględnić wynagrodzenie biura nieruchomości 1,23% brutto i koszty notarialne. Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej, prawnej lub technicznej przy zakupie tego luksusowego apartamentu, to zapraszamy do nas. Nasi doradcy kredytowi zajmą się finansowaniem tego ekskluzywnego apartamentu, przyjdź i sprawdź swoją zdolność kredytową.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-184)

Kontakt:
e-mail: d.brzozowski@wgn.pl