imponujące rozmachem wnętrze ekskluzywnego salonu w luksusowym apartamencie do sprzedaży Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku północ południe. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o trzech kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, pierwszym piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 342 tys. złotych (6 218 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 55 mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z praktycznym i funkcjonalnym pomieszczeniem piwnicznym. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: łazienka z wc + przedpokój + 2 pokoje + aneks kuchenny + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż przeszedł generalny remont. Osoby zmotoryzowane zainteresują się dużym parkingiem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją doskonałą lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury. Mamy tu szkołę podstawową, przedszkole, targowisko miejskie, centrum handlowe, przepiękny park.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-210)

Kontakt:
e-mail: j.zwolinski@wgn.pl