widok od strony salonu na aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 1977 roku o 1 kondygnacji. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład 3 pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, VIII piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 289 000 złotych (6 059 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 47,7 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– aneks kuchenny
– balkon
– przedpokój
– łazienka z wc.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na poszukiwanym na rynku osiedlu, w otoczeniu kompletnej infrastruktury handlowo-usługowej, znanego centrum handlowego, licznych sklepów, aptek, szkół, przedszkoli, żłobków, przychodni zdrowia, kościoła, parku etc. Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresuje pobliski parking. Wokół rozległe tereny zielone. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przeszło generalny remont.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca imponującym widokiem z okien na Żuławy. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Cena luksusowego apartamentu podlega negocjacji i obejmuje zabudowę aneksu kuchennego, wyposażenie salonu, zabudowę przedpokoju, pralkę oraz biurko.

Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej, prawnej lub technicznej przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, to zapraszamy. Nasi konsultanci są do dyspozycji. Doradcy kredytowi zajmą się finansowaniem zakupu tego luksusowego apartamentu. Przyjdź i sprawdź swoją zdolność kredytową. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-212)

Kontakt:
e-mail: d.brzozowski@wgn.pl