przestronny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Ełk

Apartament na sprzedaż Ełk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Ełku (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią najwyższy standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Duża zaletą luksusowego apartamentu na sprzedaż jest także jego okazyjna cena 950 000 złotych, 5 pokoi oraz położenie na III i IV piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży o powierzchni 170,26 m2 wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 5 580 zł/m2. Warto podkreślić, że luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 2005 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszej wejrzenia swoim stylowym, komfortowym wnętrzem zaaranżowanym na 2 poziomach:
POZIOM 1:
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka
– salon
– balkon
POZIOM 2:
– miejsce do relaksu
– 3 sypialnie
– balkon
– garderoba
– 2 łazienki
– wc.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowego apartamentu na sprzedaż są zaprojektowane w stonowanej elegancji; jasne ściany współgrają z podłogami oraz ze schodami i oknami w kolorze złoty dąb. Wszystko urządzone gustownie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla wielodzietnej rodziny ceniącej komfort. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne (3, 97 m2). Osoby zmotoryzowane ucieszy ujęte w cenie miejsce parkingowe. Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na wyjątkowo kameralnym osiedlu blisko centrum. W otoczeniu rozwinięta  infrastruktura.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza,, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-3750)

Kontakt:
e-mail: haraburda@wgn.pl