po lewej kuchnia, po prawej jadalnia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Ełk

Apartament na sprzedaż Ełk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Ełku (warmińsko-mazurskie). Najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż to na pewno najwyższy standard, atrakcyjna cena 850 tys. złotych oraz duża powierzchnia 118,36 m2 w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2014 roku. Wszystkie trzy pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: korzystna ekspozycja okien w kierunku południowo wschodnim, wygodne trzecie piętro, a także konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 7 181 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany do słynnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zawiera kompletne wyposażenie. Wnętrza luksusowego apartamentu na sprzedaż robią duże wrażenie swoją elegancją, prestiżem i komfortem: pralnia + pokój dzienny + garderoba + jadalnia + przedpokój + taras + łazienka + kuchnia + pokój dla dziecka + balkon + sypialnia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się dla osób, które cenią piękny design, jak również prestiżową lokalizację. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zaaranżowane w funkcjonalny sposób z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Długa listę zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zamyka elitarna lokalizacja w luksusowej kamiennicy, w ścisłym centrum, z pięknym widokiem na park. Nieopodal znajdziemy szkoły i przedszkola.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-3713)

Kontakt:
e-mail: haraburda@wgn.pl