nowoczesny salon i piękny balkon z widokiem na zieleń przy luksusowym apartamencie do sprzedaży Ełk

Apartament na sprzedaż Ełk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Ełku (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 118,36 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 10 139 zł/m2. Budynek z 2014 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1,2 mln zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w ekskluzywnej kamiennicy, w ścisłym centrum, z pięknym widokiem na park. Na wyciągnięcie ręki bogata infrastruktura handlowo-usługowa, a do tego szkoły oraz przedszkola. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaprojektowane w przemyślany sposób z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się dla osób, które cenią piękny styl, jak również prestiżową lokalizację. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: przedszkola + kuchnia + balkon + garderoba + taras + pokój dla dziecka + pralnia + jadalnia + łazienka + salon + sypialnia + przedpokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z całkowitym wyposażeniem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-3713)

Kontakt:
e-mail: kuklinska@wgn.pl