elegancki salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Ełk

Apartament na sprzedaż Ełk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Ełku (warmińsko-mazurskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 850 tys. złotych a także duża powierzchnia 118,36 mkw. w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2014 roku. Wszystkie trzy pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów (gres szkliwiony, gres desko-podobny, przeszklenia) i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód, wygodne trzecie piętro oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 7 181 zł/mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w luksusowej kamiennicy, w ścisłym centrum, z pięknym widokiem na park. Nieopodal znajdziemy przedszkola i szkoły. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zaaranżowane w funkcjonalny sposób z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Ekskluzywny apartament do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się dla osób, które cenią piękny styl, jak również prestiżową lokalizację. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: pralnia + przedpokój + pokój dla dziecka + sypialnia + taras + pokój dzienny + garderoba + łazienka + balkon + kuchnia + jadalnia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z kompletnym wyposażeniem. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-3713)

Kontakt:
e-mail: haraburda@wgn.pl