stylowy pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Ełk

Apartament na sprzedaż Ełk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Ełku (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 69,8 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 7 880 zł/m2. Budynek z 2014 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 550 tys. zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z dwoma przynależnymi miejscami postojowymi w hali garażowej (w cenie). Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowane indywidualnie z myślą o komforcie i funkcjonalności wzbogacone o nowoczesne rozwiązania. Króluje minimalistyczny styl. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany majętnym osobom, które szukają luksusu, prestiżu, pięknego designu, jak i nobilitującej lokalizacji.

Luksusowy apartament kompletnie wyposażony: część jadalniana + kuchnia + 2 pokoje dla dzieci + łazienka + przedpokój + taras + sypialnia + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w zielonej okolicy, nieopodal lasu i jeziora z przepiękną promenadą spacerową. Luksusowy apartament do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został prestiżowym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-3781)

Kontakt:
e-mail: kuklinska@wgn.pl