nowocześnie zaaranżowany salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Ełk

Apartament na sprzedaż Ełk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Ełku (warmińsko-mazurskie). Najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż to na pewno najwyższy standard, atrakcyjna cena 219 000 złotych oraz duża powierzchnia 38 m2 w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 1978 roku. Wszystkie 3 pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: korzystna ekspozycja okien, wygodne IV piętro, a także konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 5 763 zł/m2.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowane z wyczuciem dobrego smaku:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– łazienka z wc
– przedpokój.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż przeszły generalny remont w 2019 roku. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników są m.in. antywłamaniowe drzwi wejściowe. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje zabudowę kuchni z nowym sprzętem AGD, szafkę w stałej zabudowie w łazience oraz rolety. Właściciele dopuszczają możliwość pozostawienia dodatkowego wyposażenia za uzgodnioną dopłatą.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym (3,12 m2). Atrakcyjna lokalizacja – na wyciągnięcie ręki:
– parking
– plac zabaw
– szkoła: podstawowa
– przedszkole
– kościół
– sklepy spożywczo-przemysłowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany dla osób ceniących sobie komfort, prestiż i luksusu. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-3705)

Kontakt:
e-mail: haraburda@wgn.pl