słoneczny salon i aneks kuchenny w luksusowym apartamencie do sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Budynek o ośmiu kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, szóstym piętrze. Budynek z rynku pierwotnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 599 tys. złotych (10 471 zł/mkw.) oraz wygodną powierzchnię 57,5 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się dla pary ceniącej spokój i ciszę. To również doskonała propozycja pod zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie dla turystów i studentów. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska oraz naziemne miejsce postojowe (dodatkowo płatne). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: przedpokój + łazienka z wc + 2 sypialnie + balkon + aneks kuchenny + pokój dzienny. Na straży bezpieczeństwa wszystkich domowników czuwa całodobowy monitoring oraz lobby z portierem.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyposażony jest w najnowocześniejsze zdobycze techniki, jak np. inteligentny system zarządzania oświetleniem, urządzeniami elektronicznymi i bezpieczeństwem. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się unikatową lokalizacją bardzo blisko morza i plaży. Wokół rozległe tereny zielone. Lokalizacja gwarantuje również doskonałą komunikację z centrum miasta oraz wszystkimi jego dzielnicami. Na miłośników aktywnego wypoczynku czekają parki, ścieżki rowerowe etc.

W razie wszelkich pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-598)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl