funkcjonalnie zaaranżowana i umeblowana kuchnia w luksusowym apartamencie do sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 549 tys. złotych. Powierzchnia 53 metry kwadratowe w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 10 358 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą trzy pokoje. Pierwsze piętro w dziewięciokondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek oddany do użytku w 2017 roku. Ekspozycja okien na zachód.

Rodziny posiadające samochód na pewno docenią miejsce postojowe w podziemnym garażu za 31 000 zł wraz z komórką lokatorską. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o dużym potencjale – świetnie nadaje się zarówno dla rodzin, jak i inwestorów (najem krótko i długoterminowy). Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż naszpikowane zostało najnowocześniejszymi zdobyczami techniki, jak np. system „Smart House”, gwarantujący pełną kontrolę ogrzewania, energii oraz bezpieczeństwa.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + przedpokój + 2 sypialnie + balkon + kuchnia + łazienka z wc. Warto podkreślić, że wszystkie pokoje są jasne, widne i słoneczne. Długą listę zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż zamyka prestiżowa lokalizacja w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Gdańska. W pobliżu kompletna infrastruktura (wiele marketów znanych marek, dyskontów, lubianego przez mieszkańców centrum handlowego, oraz szeregu innych punktów usługowych). Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum.

W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-272)

Kontakt:
e-mail: k.stachowska.jurgiel@wgn.pl