prestiżowe wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom wysoki poziom życia. Do najmocniejszych zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż można zaliczyć: atrakcyjną cenę za metr kwadratowy 14 395 zł/mkw., najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe, funkcjonalną powierzchnię 69,4 mkw. oraz adekwatną do standardu cenę 999 tys. zł. Ponadto ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może najwyższym standardem, praktyczną aranżacją trzech pokoi, a także lokalizacją na pierwszym piętrze, w ośmiokondygnacyjnym budynku z 2019 roku. Rynek wtórny. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany najbardziej wymagającym kupującym.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym miejscem postojowym w hali garażowej oraz komórką lokatorską (dodatkowo płatne). Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: przedpokój + pokój dzienny + łazienka + gabinet + 2 sypialnie + balkon + aneks kuchenny. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa (monitoring).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w uchodzącej za jedną z najbardziej atrakcyjnych dzielnic miasta. na wyciągnięcie ręki infrastruktura usługowo-handlowa:
– przedszkole
– restauracje
– galeria handlowa
– apteka
– salony usługowe
– sklepy
– targ z ekologiczną żywnością
– obiekty sportowe
– tereny zielone.

Luksusowy apartament do sprzedaży adresowany do osób aktywnych oraz rodzin z dziećmi. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum. W pobliżu główne węzły komunikacyjne. W razie wszelkich pytań dotyczących tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-605)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl