prestiżowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 1985 roku o pięciu kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, drugim piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 517 700 złotych (10 040 zł/mkw.) a także wygodną powierzchnię 43 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z pomieszczeniem piwnicznym. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: loggia + łazienka + przedpokój + 2 sypialnie + aneks kuchenny + salon. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z ujętym w cenie wyposażeniem i umeblowaniem. Wnętrze zaaranżowane w nowoczesnym stylu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży po remoncie, kiedy to wymieniono większość elementów, w tym instalację elektryczną i hydrauliczną.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa także atrakcyjną lokalizacją nieopodal plaży (600 metrów), molo i bogatej infrastruktury. Szybko można stąd dojechać do centrum, do trasy krajowej nr 7 oraz Autostrady A1. Na wyciągnięcie ręki znajduje się słynny park, który jest zaliczany do grupy historycznych parków kuracyjnych. Rodziny z dziećmi zainteresuje na pewno plac zabaw. Miłośnicy aktywnego wypoczynku docenią długie ścieżki spacerowe i rowerowe.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-641)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl