minimalistyczna aranżacja wnętrza luksusowego apartamentu do sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 519 tys. złotych a także wygodna powierzchnia 37,2 mkw. w sześciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2019 roku. Wszystkie dwa pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodne drugie piętro oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 13 952 zł/mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może ciekawą lokalizacją lokalizacja pomiędzy Wrzeszczem, Zaspą, a Brzeźnem. Nieopodal plaża. W otoczeniu rozwinięta infrastruktura usługowo- handlowa (restauracje, sklepy, place zabaw). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do osób aktywnych oraz rodzin z dziećmi. Znajdą oni bowiem tu szereg parków, terenów zielonych, a także ścieżek rowerowych). Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie prestiżu (lobby z portierem, strefa fitness), wyjątkowości, a także bezpieczeństwa (całodobowy monitoring).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– balkon + sypialnia + pokój dzienny + łazienka + aneks kuchenny + przedpokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyposażony jest w szereg nowoczesnych rozwiązań, które czynią z niego prawdziwy „smart house”. To dla przykładu:
– zarządzanie oświetleniem
– zarządzanie urządzeniami elektronicznymi
– zarządzanie bezpieczeństwem.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z przynależnym miejscem postojowe w hali garażowej a także komórką lokatorską (dodatkowo płatne). W razie wszelkich pytań na temat tego luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-552)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl