jasne i słoneczne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 483 zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem trzech pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na drugim piętrze, najlepiej w budynku czterokondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 449 tys. złotych. Wygodny metraż 60 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Budynek pochodzi z 2000 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależną i niezwykle funkcjonalną komórką lokatorską. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno wiele ogólnodostępnych miejsc postojowych. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: balkon + łazienka z wc + przedpokój + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż doskonały dla rodzin z dziećmi. Sprzyja temu bliskość infrastruktury: kompleksu handlowego, dyskontu znanej marki, szkoły podstawowej, przychodni lekarskiej itp. Cisza i spokój panujący w okolicy stanowi enklawę dla osób szukających ucieczki przed wielkomiejskim hałasem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może poszukiwaną na rynku lokalizacją w jednej z najbardziej rozwijających się dzielnic. W razie wszelkich pytań dotyczących tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-651)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl