eleganckie wnętrze salonu w luksusowym apartamencie do sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 10 818 zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem trzech pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na trzecim piętrze, najlepiej w budynku jedenastokondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 529 tys. złotych. Przemyślany metraż 48,9 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien na południowy zachód a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Budynek pochodzi z 1985roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Osoby zmotoryzowane docenią ogólnodostępne miejsca postojowe przed budynkiem. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje wszystkie meble widoczne na zdjęciach. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż niemal całkiem nowe, niektóre sprzęty i okna jeszcze na gwarancji:
– korytarz
– łazienka
– loggia
– pokój dzienny
– gabinet
– sypialnia
– aneks kuchenny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się wśród bogatej infrastruktury handlowo-usługowej (restauracji, przychodni zdrowia, przedszkoli, szkół, kin, sklepów, supermarketów, marketów, dyskontów znanych marek, centr handlowych etc.). itp. W najbliższej okolicy znajdują się również przepiękne tereny zielone. Lokalizacja gwarantuje szybki i dogodny dojazd do centrum, a także kluczowych miejsc w Trójmieście. To wyjątkowa i poszukiwana na rynku okolica.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży całkowicie odremontowany, urządzony i umeblowany. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-624)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl