stylowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1 071 000 zł i powierzchnia 71,6 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 14 958 zł/m2. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż pozostaje do negocjacji. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z komórką lokatorską (dodatkowo płatne).

Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa swoim wnętrzem, które gościło na łamach wielu prestiżowych magazynów o wnętrzach w Polsce i Europie. Wszystkie pomieszczenia i pokoje w luksusowym apartamencie na sprzedaż zaaranżowane są z podziałem na dwie strefy (dzienną i nocną) na dwóch poziomach. Właścicieli aut zainteresuje na pewno przynależne miejsce w hali garażowej. Do dyspozycji lokatorów pozostaje wspólne centrum fitness/sala bilardowa.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + jadalnia + łazienka + gabinet + kuchnia + salon + sypialnia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na terenie kameralnego osiedla w zacisznej okolicy, nieopodal lasu, a jednocześnie w atrakcyjnej lokalizacji. Lokalizacja zapewni dogodny dojazd zarówno do Śródmieścia, jak i jednej z kluczowych dzielnic. Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany w nowojorskim stylu.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-772)

Kontakt:
e-mail: s.archacki@wgn.pl