imponujące rozmachem wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 63,63 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 12 243 zł/m2. Budynek z 2019 roku o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 779 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w utrzymaniu. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy funkcjonalna komórka lokatorska. Osoby zmotoryzowane docenią natomiast miejsce postojowe w garażowej hali (dodatkowo płatne). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się 2 przepięknymi ogrodami. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: pomieszczenie gospodarcze + przedpokój + sypialnia + pokój dzienny + łazienka z wc + pokój + aneks kuchenny. Nowi właściciele będą mogli korzystać również ze znajdującej się w częściach wspólnych siłowni.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia wszystkim domownikom ogromne wysoki stopień bezpieczeństwa dzięki rozprowadzonej na terenie całej inwestycji instalacjo monitoringu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją w pobliżu rozwiniętej infrastruktury. Mamy tu miejsca wydarzeń kulturalnych, wykwintne restauracje, puby, kina i centra handlowe. Okolica uznawana jest za niezwykle malowniczą i poszukiwaną na runku. Na koniec warto dodać, że lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do obwodnicy trójmiejskiej i lotniska.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-774)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl