przestronne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 111,81 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 7 146 zł/m2. Budynek z 2003 roku o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 799 000 zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z dwoma, praktycznymi pomieszczeniami piwnicznymi. Rodziny posiadające samochód ucieszy z pewnością miejsce postojowe w garażu (dodatkowo płatne) i/lub naziemne miejsce postojowe. Luksusowy apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się dla rodziny z dziećmi i osób ceniących przestrzeń i ciszę. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: pomieszczenie gospodarcze + wc + balkon + pokój dzienny + przedpokój + garderoba + łazienka z wc + 3 pokoje + aneks kuchenny.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się także atrakcyjną lokalizacją w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy, która jest znakomicie skomunikowana z centrum i głównymi ciągami komunikacyjnymi: Oliwą, obwodnicą, trasą wylotową na Kaszuby. W pobliżu znajdziemy szkoły, przedszkola, place zabaw, sklepy, punkty usługowe, przychodnie zdrowia itp. Wokół dużo zieleni, słynne jezioro i piękne tereny leśne. Zapraszam do kontaktu i na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. W razie wszelkich pytań dotyczących ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-770)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl